Požymiai, kad jums reikia pakaitinio tikslaus dydžio guminio kilimėlio

Galbūt to nesuvokiate, bet tikslaus dydžio guminis kilimėlis gali būti viena iš pagrindinių jūsų automobilio interjero dalių. Iš tikrųjų jis atlieka labai svarbų vaidmenį palaikant bendrą jūsų automobilio higieną ir išlaikant automobilio salono išvaizdą. 

Automobiliniai kilimėliai sulaiko teršalus ir apsaugo automobilio grindų plokštę. Tačiau, norėdami užtikrinti automobilio saugumą ir higieną, turite kartkartėmis pakeisti kilimėlį. 

Toliau pateikiami keli iš įspėjamųjų požymių, kad atėjo laikas greičiau nei vėliau pakeisti automobilio kilimėlį. 

Automobiliniai kilimėliai dažnai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant kiliminę dangą, PVC arba gumą.

Automobilio kilimėliai slysta

Kai automobilio kilimėliai ir taip yra per lengvi ir ploni, jie galiausiai slysta. Tai gali būti labai erzinantis dalykas, nes vėl reikės jį reguliuoti ir grąžinti į pradinę vietą ar padėtį. 

Slidūs kilimėliai gali kelti tam tikrą pavojų vairuotojui, nes važiuojant jie gali kliudyti akceleratoriaus, stabdžių ar sankabos pedalą, kai kilimėlis nuslysta po pedalais. Todėl labai rekomenduojama anksčiau nei vėliau pakeisti pavojingus susidėvėjusius automobilio kilimėlius. 

Transporto priemonės viduje jaučiamas keistas kvapas

Ar kaskart, kai įlipate į automobilį, jaučiate keistą kvapą? Gali būti, kad šis kvapas iš tikrųjų sklinda iš jūsų automobilio kilimėlių. Panašiai kaip reguliariai plaunant automobilį galima išlaikyti jo blizgesį ir švarą, taip ir jūsų automobilio kilimėliai nusipelno tokios pat priežiūros ir puoselėjimo. 

Tačiau jei net ir nuplovus kilimėlius vis dar jaučiate keistą kvapą, galbūt atėjo laikas apsvarstyti galimybę įsigyti naują tikslaus dydžio guminių kilimėlių komplektą. Paskutinis dalykas, kurio norite, tai susigėsti, jei kas nors pastebės keistą kvapą jūsų automobilyje. 

Taip pat skaitykite kitą straipsnį: Krumpliaratinio diržo, gyvatuko diržo ir krumpliaračio diržo apžvalga

Daugumos šiuolaikinių transporto priemonių varikliai dažnai turi du ar tris diržus. Įprasta, kad yra paskirstymo diržas, gyvatinis diržas ir vienas ar du cilindriniai diržai. Daugelis automobilių savininkų dažnai painioja šiuos tris diržus. Todėl svarbu žinoti jų skirtumus ir konkrečias funkcijas. 

Automobilio kilimėliai jau susidėvėję

Jei automobilio kilimėliuose yra skylių, tai ne tik neigiamai paveiks jų estetinį vaizdą, bet ir gali kelti pavojų – važiuojant automobiliu gali kilti chaosas. Moterims, mėgstančioms avėti aukštakulnius, tai ypač rizikinga, nes gali įstrigti kulno galiukas, o tai gali atitraukti vairuotojo dėmesį. Norint užtikrinti saugų važiavimą, taip pat labai svarbu gebėti greitai pasiekti pedalus vairuojant. Štai kodėl reikia pakeisti automobilio kilimėlius, kai jie susidėvi. 

Taip pat svarbu įsigyti tikslaus dydžio guminį kilimėlį, kuris tiktų jūsų automobiliui ir turėtų tinkamus išmatavimus.

Pelėsių buvimas 

Pelėsis yra viena iš pagrindinių sveikatos problemų, kylančių dėl susidėvėjusių ir senų automobilio kilimėlių. Pelėsis į orą išskiria sporas, kurios kiekvieną kartą kvėpuojant gali patekti į jūsų plaučius. Šios sporos gali sukelti čiaudulį, nosies užgulimą, švokštimą, kosulį ir kitas kvėpavimo takų infekcijas. 

Pelėsis taip pat gali pabloginti sunkesnes ligas, pavyzdžiui, alergiją ir astmą. Todėl rekomenduojama kuo greičiau pakeisti automobilio kilimėlius, ypač jei jūs arba kai kurie jūsų šeimos nariai kenčia nuo prastos sveikatos. 

Dydis neatitinka grindų lentos

Jei kada nors bandėte naudoti universalaus dydžio kilimėlį, didelė tikimybė, kad jau žinote, jog tokio nėra. 

Atminkite, kad kiekvienas automobilis yra skirtingas ir unikalus dėl savo specifinių kontūrų ir formų. Tai reiškia, kad netinkamo dydžio automobiliniai kilimėliai niekada negalės apsaugoti po jais esančio kilimo nuo bet kokių pažeidimų. 

Net ir mažiausias dangos tarpas gali sukelti skysčių ir nešvarumų, kuriuos būtų galėjęs sulaikyti tikslaus dydžio guminis kilimėlis. 

Jei ant kilimo išsilies purvo dėmės ar gėrimai, bus sunku jas pašalinti ir nuvalyti. Tokia žala niekada nėra gerai, nes pakeisti automobilio kiliminę dangą jums kainuos brangiau nei pirkti naują kilimėlių komplektą. Kai kalbama apie automobilio kilimėlius, turite įsitikinti, kad jie puikiai tinka.

Automobilio kilimėliai su neslydimo funkcija gali padėti išvengti traumų ir nelaimingų atsitikimų. 

Ko ieškoti keičiamuose automobiliniuose kilimėliuose

Kai įsitikinsite, kad jūsų automobilio kilimėlius reikia pakeisti, eidami jų pirkti turite atsižvelgti į keletą dalykų. 

Išlaidos 

Nors automobilio kilimėliai yra kuklios ir, atrodytų, nereikšmingos transporto priemonės dalys, ilgainiui jie atlieka svarbų vaidmenį palaikant bendrą automobilio higieną. Taip yra todėl, kad mažiausiai norite išleisti daugiau pinigų automobilio kilimėliams nei pačiai transporto priemonės priežiūrai. Todėl visada turėtumėte apsvarstyti galimybę įsigyti nebrangius automobilio kilimėlius savo automobiliui, kurie vis tiek yra kokybiški. 

Medžiaga 

Automobiliniai kilimėliai dažnai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant kiliminę dangą, PVC arba gumą. Medžiagą galite rinktis pagal savo pageidavimus. Pavyzdžiui, jei jūsų vietovėje būna ilgesni lietingi sezonai ir norite, kad purvas ir skysčiai neišsilietų į automobilio vidų, geriau rinktis Withcar guminius kilimėlius. Kita vertus, jei pageidaujate lengvai valomų, greitai džiūstančių ir lengvų automobilio kilimėlių, geresnis pasirinkimas gali būti PVC kilimėliai. Visada pasirinkite tinkamą, kuris jums geriausiai pasitarnaus. 

Dydis 

Taip pat svarbu įsigyti tikslaus dydžio guminį kilimėlį, kuris tiktų jūsų automobiliui ir turėtų tinkamus išmatavimus. Dėl šios priežasties, prieš pirkdami naują kilimėlių komplektą, pirmiausia turite nustatyti konkretų savo automobilio modelį ir markę. Norėdami gauti tikslesnius išmatavimus, galite užsukti į kilimėlių pardavėjus, kur jie gali pateikti tinkamo dydžio kilimėlių, kai jiems pranešite savo automobilio modelį. 

Paviršius

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, turite įsitikinti, kad jūsų įsigyjami kilimėliai turi neslystantį paviršių, kad būtumėte tikri, jog jie išliks savo vietoje. Tai neleis kilimėliams nuolat slysti kojų zonoje, todėl gali kilti pavojus, kad jūsų pedalai gali užstrigti. Taip pat nenorėtumėte, kad važiuojant automobiliu slystų jūsų kojos, nes galite padaryti neteisingą judesį, kuris gali sukelti avariją. Automobilio kilimėliai su neslydimo funkcija gali padėti išvengti traumų ir nelaimingų atsitikimų. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: