Dažniausios priežastys, dėl kurių verta apsvarstyti domeno perkėlimą

Turite augančią svetainę, kurios lankomumas kasdien didėja. Galbūt planuojate įsigyti naują prieglobos planą, bet ar kada nors svarstėte apie domeno perkėlimą? Daugelis svetainių savininkų dažnai nepastebi, kas yra jų domeno prieglobos vieta, nes nežino, kad tai atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant bendrą svetainės saugumą. 

Pateikiame keletą dažniausių priežasčių, dėl kurių domeno perkėlimas turėtų būti kitas žingsnis:

Išlaidos 

Nors niekada nėra gerai mokėti per daug, daug blogiau, jei mokate per daug įmonei, kuri apskritai nieko nedaro. Ne visi registratoriai yra vienodi, o tai reiškia, kad jų kainos taip pat labai skiriasi. 

Ieškodami naujo prieglobos kompiuterio savo domeno vardui, turite atsižvelgti į kainą ir patikrinti, ar paslauga apskritai verta. Taip elgdamiesi užtikrinsite, kad neiššvaistysite savo biudžeto ir gausite geriausią kainos ir kokybės santykį. 

Pasirūpinkite, kad galėtumėte lengvai atlikti reikiamus savo domeno pakeitimus.

Klientų aptarnavimas 

Augant svetainei, turėtumėte gauti įvairių sričių pagalbą, įskaitant domeno prieglobos tarnybą. Be paramos domeno perkėlimo metu, pasirūpinkite, kad naujasis domeno prieglobos paslaugų teikėjas teiktų paramą ir po perkėlimo. Kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai gali turėti tik pardavimų, o ne palaikymo komandą ir gali jus tik įkalbėti pirkti papildomus priedus. 

Privatumas 

Privatumas skiriasi nuo saugumo, nes jis susijęs tik su jumis ir jūsų domeno vardu. Nors kiekvienas registratorius teigia, kad pirmenybę teikia jūsų privatumui, taip gali būti ne visada. Norint viską išsiaiškinti, gali būti nelengva užduotis sužinoti visą registratoriaus privataus požiūrio apimtį. 

Kai kuriose iš jų privatumo sutartyje gali būti aptarti ne visi atvejai, todėl visada iš anksto atlikite tyrimą. Patikrinkite jų svetainę, ieškokite su privatumu susijusių klausimų „Google” paieškoje ir peržiūrėkite realių klientų atsiliepimus. Nors klientų atsiliepimai kartais gali būti kraštutiniai, tokiais atvejais jie gali būti labai naudingi. Jei atsiliepimai turi bendrą temą, beveik galite pasakyti, kad tai tiesa. 

Apsauga 

Saugumas yra vienas iš svarbiausių bet kurios svetainės aspektų. Nepatiks, jei klientai pradės skųstis, kad jūsų svetainė nepasiekiama arba kad jie nukreipiami į kitą svetainę. Taip gali nutikti dėl įsilaužimo į domeno vardą.

Tai įsilaužėlių tipas, kuris už išpirką laiko jūsų domeno vardą, paprastai už pinigus. Kad taip nenutiktų, įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas naujas registratorius turi domeno vardo užraktą. Jis užtikrins, kad domenas nepasikeis, kol jūs patys jo nepakeisite. Taip pat pasirūpinkite, kad naujasis registratorius jus informuotų apie domeno pakeitimus, kuriuos atlikote jūs arba kas nors kitas. 

Vartotojo patirtis

Ar lengvai pasiekiami jūsų domeno vardo nustatymai? Jei kaskart bandydami atlikti kokį nors pakeitimą ar nedidelę užduotį jaučiatės nusivylę, galite tik įsivaizduoti, kas nutiks, jei atliksite ką nors didesnio. Pasirūpinkite, kad galėtumėte lengvai atlikti reikiamus savo domeno pakeitimus. Tai ne tik padės jums sutaupyti streso ir laiko, bet ir galiausiai bus naudinga jūsų lankytojams. 

Tai tik kelios priežastys, dėl kurių verta apsvarstyti domeno perkėlimo galimybę. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: