Pasinerkite į terminio vandens SPA, kad pagerintumėte savijautą

Terminių vandenų SPA patirtys turi ilgą ir įdomią istoriją, kuri siekia dar senovės romėnų laikus. Puikiai subalansuotos šalčio ir karščio terapijos garsėja įvairia nauda. 

Terminiai vandenys tokiose gydyklose kaip Thermana Laško padeda malšinti raumenų skausmus. Jie taip pat gali detoksikuoti odą, pagerinti kraujotaką ir organizmo medžiagų apykaitą. 

Terminiai vandenys taip pat susiję su geresne psichine savijauta, pavyzdžiui, mažesniu nedarbingumo dienų skaičiumi ir geresne miego kokybe. Taip pat įrodyta, kad terminės SPA procedūros mažina nerimą, padeda kovoti su stresu ir jaustis labiau susikaupusiems bei atsipalaidavusiems. 

Terminiai SPA centrai ir jų teikiamos terapijos gali padaryti stebuklus, kurie pagerins jūsų savijautą ir praturtins jūsų kūną, protą ir sielą. 

Jei vis dar nesate įtikinti, štai keletas terminių vandenų teikiamų malonumų:

Terminiai vandenys tokiose gydyklose kaip Thermana Laško padeda malšinti raumenų skausmus. Šaltinis: Thermana Laško

Mėgaukitės Ultimate Digital Detox 

Kadangi daugumoje terminių SPA procedūrų naudojamas vanduo, akivaizdu, kad negalite su savimi pasiimti išmaniųjų telefonų. Tai reiškia, kad galite atsijungti ir išjungti išorinio pasaulio triukšmą ir trukdžius. Todėl SPA procedūros metu galite visiškai pasinerti į save, kad atsipalaiduotumėte be jokių išorinių trikdžių. 

Leisdami laiką terminiuose SPA centruose ne tik nuraminsite mintis, bet ir fiziškai pasinersite į atpalaiduojantį baseiną. Jei nežinote, nustatyta, kad plūduriavimas vandenyje turi raminamąjį poveikį. Tai suteikia jums erdvės ir laiko atsikratyti streso, o tai gali padėti padidinti jūsų motyvaciją ir sustiprinti psichines jėgas. 

Unikalus būdas išgydyti savo kūną 

Ar neseniai persistengėte su treniruotėmis? Ar po draugiškų futbolo rungtynių patyrėte patempimą? O gal patyrėte staigų skausmą pasilenkę pasiimti pirkinių iš automobilio? Nustatyta, kad terminės SPA procedūros padeda pagreitinti gijimo procesą, kad kuo greičiau atgautumėte geriausią formą.  

Idealus vėsos ir šilumos terapijos derinys sutraukia ir išplečia kraujagysles, taip skatindamas tinkamą viso kūno kraujotaką. Kai kūno kraujotaka geresnė, kraujas gali tiekti daugiau maistinių medžiagų ir deguonies į visus raumenis ir padėti pašalinti bet kokius pažeidimus. Pagerėjusi kraujotaka taip pat reiškia, kad jūsų kūnas galės greičiau sudeginti daugiau kalorijų, todėl dar labiau pagerės medžiagų apykaita.

Terminiai vandenys taip pat susiję su geresne psichine savijauta, pavyzdžiui, mažesniu nedarbingumo dienų skaičiumi ir geresne miego kokybe. Šaltinis: Thermana Laško

Prakaituodami taip pat galite išplauti visus kūno nešvarumus ir taip išvalyti bei atjauninti odą. Terminio vandens procedūros taip pat padeda sumažinti įtampą ir išvengti neigiamo streso poveikio odai. 

Didesnis streso lygis gali padidinti organizmo išskiriamo kortizolio kiekį. Kortizolis yra hormonas, kuris liepia odai gaminti daugiau riebalų, todėl gali atsirasti daugiau spuogų. Terminio SPA ne tik gydo ir kovoja su odos problemomis, bet ir gali padėti gydyti problemas nuo pat jų ištakų. 

Tačiau, žinoma, jei norite išgydyti savo kūną ir palaikyti sveiką jo būklę, svarbu nuolat būti hidratuotam. Vanduo sudaro du trečdalius žmogaus kūno ir yra labai svarbus įvairioms organizmo funkcijoms. Dėl dehidratacijos gali skaudėti galvą, sutrikti virškinimas, svaigti galva ir atsirasti nuovargis. Taip pat padidėja inkstų akmenų ir raumenų pažeidimų rizika. 

Todėl gerti daug vandens yra pirmoji ir svarbiausia paslaptis, padedanti palaikyti geriausią organizmo būklę. Jei mėgstate gerti alkoholį ar kavą, nepamirškite, kad abu šie gėrimai laikomi diuretikais, kurie gali natūraliai dehidratuoti organizmą. Būtinai sumažinkite šių gėrimų kiekį, kad oda būtų švaresnė, greičiau atsigautų ir pagerėtų medžiagų apykaita. 

Skatina sąmoningumo praktiką 

Pagal senovės budizmo tradiciją, vadinamą dėmesingu įsisąmoninimu, dėmesys sutelkiamas į dabarties akimirką. Pastaruosius kelerius metus sąmoningumas yra psichinės gerovės retorikos priešakyje, nes vis daugiau žmonių stengiasi susitaikyti su savo jausmais ir emocijomis. Be to, sąmoningumas siejamas su geresne psichikos sveikata ir pastebima, kad jis labai sumažina nerimo ir depresijos simptomus. 

Terminių SPA centrų patirtis – tai tik kelios praktikos, kurias galite įtraukti į savo gyvenimą, kad geriau praktikuotumėte sąmoningumą. Šioje nesmerkiančioje erdvėje galėsite mėgautis ramia meditacija, kuri leis jums išsijungti, kad galėtumėte geriau susikaupti ir priimti dabarties akimirką. 

Terminiai SPA centrai ir jų teikiamos terapijos gali padaryti stebuklus, kurie pagerins jūsų savijautą ir praturtins jūsų kūną, protą ir sielą. Šaltinis: Thermana Laško

Dauguma SPA centrų taip pat žino, kad jūs visada pasąmoningai įsisavinate jus supančią aplinką. Todėl jų interjero dizainas dažnai yra specialiai suplanuotas taip, kad sumažintų įtampą ir sukeltų atsipalaidavimą. Viskas, įskaitant atmosferą iki pat naudojamų šviesų spalvų, skatins jus palikti rūpesčius ir triukšmingą išorinį pasaulį už durų. Taip galėsite geriau susitelkti į šį itin svarbų sąmoningumo rutinos aspektą. 

Stiprinti santykius 

Žmonės iš esmės yra socialūs gyvūnai, o tai reiškia, kad fizinis kontaktas ir gera kompanija yra svarbūs bendrai žmogaus savijautai. 

Praleidę šiek tiek laiko emociškai intymioje erdvėje su kitais žmonėmis, pavyzdžiui, terminio vandens SPA, galite turėti puikią galimybę užmegzti daug gilesnį ryšį su aplinkiniais. 

Nesvarbu, ar terminiuose SPA lankotės pirmą kartą, ar dešimtą, nes išbandydami naujus dalykus drauge galėsite užmegzti ryšį dėl bendro įspūdingo nuotykio. 

Kadangi su savimi neturite telefono, terminis SPA yra geriausia vieta kalbėtis apie tai, ką turite omenyje. Intymi erdvė leis susitelkti į tai, kas svarbiausia jūsų santykiuose, ir bendrauti su žmonėmis nenaudojant elektroninių prietaisų. Šios procedūros taip pat skatins laimės hormonų, tokių kaip dopaminas, serotoninas ir oksitocinas, išsiskyrimą, o tai gali dar labiau padidinti jūsų bendrų patirčių malonumą. 

Nesvarbu, ar norite atgaivinti pavargusį kūną, pasimėgauti ramybe ir tyla, ar tiesiog atsipalaiduoti ir gerai pažvelgti į savo sielą, pasinerdami į terminio vandens SPA, pavyzdžiui, „Thermana Laško”, galėsite daugiau dėmesio skirti svarbiausiems dalykams. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: