Bledo ežeras ir jo lankomos vietos, kurios užgniaužia kvapą

Pilys yra vieni iš tų dalykų, kurie, atrodo, sukelia romantiką ir meilę vien savo egzistavimu. Nors kai kuriose pilyse slypi tamsios paslaptys, joks kelionių sąrašas niekada nebus baigtas, jei neaplankysite pilių.

Bledo pilis yra pati žymiausia miesto atrakcija, į kurią turistai plūsta sezono metu. Bet turistų srautai tikrai nebus problema, kai pamatysite savo akimis nuostabų grožį ir sužinosite apie turtingą pilies istoriją.

Čia taip pat yra įvairių ekskursijų, kurios yra skirtingo ilgio. Tačiau norėdami pajusti didžiausią pilies puošnumą, galbūt norėsite atlaisvinti pusę dienos, kad ją tiesiog apžiūrėtumėte. Arba dar geriau – pamatykite ją kitoje šviesoje, lankydamiesi naktį.

Bledo ežeras

Kol būsite apžvalgos taške, pajusite, lyg Bledo ežeras yra tarsi iš pasakos. Geriausias dalykas yra tai, kad jis yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo miesto širdies. Pilys ir kalnai supa ežerą, o saloje, tiesiai centre, stūkso nuostabi bažnyčia.

Bledo ežeras
Bledo ežeras su bažnyčia saloje

Čia yra irklenčių ir baidarių nuoma, tai yra puiki patirtis tiems azartiškiems lankytojams, kurie nori į viską pažvelgti įdomesniu ir neužmirštamu kampu.

VIntgaro tarpeklis

Jeigu ieškote natūralaus grožio, istorijos bei kultūros kombinacijos, niekas nepranoks Bledo ir to pavyzdys – Vintgaro tarpeklis. 

Šis vienas geriausių miesto brangakmenių – Vintgaro tarpeklis buvo išėsdintas iš aplinkinės uolos per ilgus metus trukusią eroziją, kurią sukėlė Radovnos upė.

Vaizdo įrašas: Vintgaro tarpeklis, Slovėnija

Jums čia patiks praleisti pavasario popietę ar rytą ir mėgautis visais didingais motinos gamtos pasiūlymais aplinkui.

Upėje yra putojantis mėlynas vanduo, o atėjus pavasario sezonui, krantus puošia spalvingos laukinės gėlės, dėl kurių ši vieta yra nuostabi ir puikiai tinkamą surengti iškylą su antrąja savo puse ar praleisti popietę su mėgstama knyga gurkšnojant vietinį vyną.

Marijos paėmimo į dangų bažnyčia

Marijos Paėmimo į dangų bažnyčia yra saloje, esančioje Bledo ežero centre. Ji buvo pastatyta XV amžiuje ir ji vis dar atrodo taip pat, kaip praeityje.

Bažnyčia yra nepaprastai nuostabi, ji visada vilioja jaunas poras iš visos šalies, norinčias susituokti nepaprastoje ir išskirtinėje aplinkoje.

Ši bažnyčia turi 99 laiptelius ir gali pasigirti įspūdinga baroko stiliaus architektūra. Yra galimos savarankiškos ekskursijos po bažnyčią, taip pat galite likti stebėti gražiai besileidžiančios saulės.

Žinutės iš tos pačios kategorijos:

    Nerasta