Dažniausiai pasitaikančios spausdintuvų ir pigių spausdintuvų kasečių problemos 

Jei neseniai įsigijote spausdintuvo kasečių, bet spausdintuvas jų neatpažįsta, galite imtis kelių veiksmų šiai problemai išspręsti. Pirmiausia galite patikrinti, ar įsigijote patvirtintą kasetę. Kiti spausdintuvai gali priimti tik OEM arba originalios įrangos gamintojo kasetes. 

Įdėkite seną kasetę atgal ir patikrinkite, ar spausdintuvas vis dar ją atpažįsta. Problema gali būti jūsų spausdintuve, jei jis neatpažįsta senos kasetės. Pirmiausia išimkite kasetę ir atjunkite spausdintuvą nuo elektros tinklo. Po 10-15 minučių vėl prijunkite spausdintuvą ir įdėkite naują kasetę

Jei rašalo kasetė nesandari, galite turėti rimtų problemų.

Nusitrynę arba dryžuoti atspausdinti puslapiai 

Užsikimšusios arba užsikimšusios pigių spausdintuvų kasetės gali sukelti puslapių dėmių arba dryžių atsiradimą. Jei kasetė visiškai užsikimšusi, spausdinimas gali visai nevykti. Kita vertus, iš dalies užsikimšusios kasetės gali sukelti dėmių, dryžių ar praleidimų. Taip dažnai nutinka, jei iš spausdintuvo išimate atvirą rašalo kasetę ir ją veikia oras. Taip pat tai gali atsitikti, jei kelias savaites nenaudojate spausdintuvo. 

Nurodymų, kaip valyti galvutes, rasite kasetės arba spausdintuvo vadove. Galite išimti kasetę iš spausdintuvo ir minkšta švaria šluoste nuvalyti galvutę. Išplaukite kasetės galvutę distiliuotu vandeniu, sausai nušluostykite ir vėl įdėkite. 

Spalvų dėmės ant juodai baltų vaizdų

Dauguma dabartinių spausdintuvų modelių naudoja spalvų derinį, kad būtų išgautas tobulas pilkos, juodos ir baltos spalvų balansas. Tai reiškia, kad net ir nespalvotuose paveikslėliuose gana dažnai galima pastebėti tam tikrų spalvų pėdsakų. Tačiau tai vis tiek gali šiek tiek erzinti. 

Spalvoti taškeliai juodos ir pilkos spalvos spaudiniuose dažnai atsiranda dėl užsikimšusių arba užsikimšusių kasetės galvučių arba spausdintuvo purkštukų. Norint išspręsti šią problemą, geriausia pirmiausia išimti rašalo kasetę. Drėgna minkšta šluoste nuvalykite galvutę. jei spausdintuve yra spausdintuvo galvutės arba purkštuko valymo funkcija, būtinai ją taip pat paleiskite.  

Žinutės iš tos pačios kategorijos: