Automobilio priekinio stiklo priežiūros patarimai 

Visi žino posakį, kad geriau užkirsti kelią nei gydyti. Tai ypač pasakytina apie automobilio priežiūrą. Net paprasta techninė priežiūra gali išvengti didelių problemų ateityje. Kalbant apie automobilio priekinį stiklą, pateiksime keletą geriausių praktikos pavyzdžių, kaip jį išlaikyti puikios būklės.

Suraskite saugią stovėjimo vietą 

Kartais negalite rinktis, kur statyti automobilį. Tačiau jei galite, pasirūpinkite, kad nestovėtumėte tiesioginiuose saulės spinduliuose ir po medžiais. 

Dabar jums gali kilti klausimas, kodėl apskritai neturėtumėte statyti automobilio po medžiais. Be akivaizdžiausios priežasties – paukščių išmatų, medžių šakos gali rimtai pakenkti, jei nukris ant priekinio stiklo. 

Galbūt nepatikėsite, bet jau yra daug automobilių savininkų, kurie pastebėjo, kad jų priekinis stiklas įtrūko arba įskilo po medžiu, o dar labiau – po audros. 

Atsargines dalis automobiliui įvairios dalys ir komponentai, kurie yra naudojami kaip pakeitimai arba remontai, jei pagrindinė automobilio sistema sugenda arba patiria gedimą.

Jei įmanoma, ypač artėjant blogoms oro sąlygoms, rekomenduojama automobilį statyti saugiu atstumu nuo medžių. ‘

Taip pat nerekomenduojama stovėti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Saulės ultravioletiniai spinduliai ilgainiui gali pažeisti priekinį stiklą, nes nudažo atspalvį ir pažeidžia priekinio stiklo konstrukcijos vientisumą. Be to, transporto priemonę veikiant ekstremaliems temperatūros pokyčiams, pavyzdžiui, pastačius automobilį po tiesioginiais saulės spinduliais po to, kai įjungėte kondicionierių, automobilio priekiniame stikle gali atsirasti įtempimo įtrūkimų. Temperatūros pokyčiai taip pat gali lemti mažų įtrūkimų ar įskilimų plitimą per priekinį stiklą. 

Dabar galbūt klausiate, kur turėtumėte statyti automobilį, nes negalite statyti automobilio tiesioginiuose saulės spinduliuose ir po medžiais. Jei įmanoma, pabandykite pastatyti automobilį uždarame garaže. Tačiau, jei tai neįmanoma, geru oru automobilį galite statyti pavėsyje. Nėra tokia didelė tikimybė, kad saulėtą dieną nukris medžio šaka. Šešėlis bus daug geriau nei tiesioginiai saulės spinduliai, kurie po kurio laiko sugadins priekinį stiklą. 

Neatsilikite nuo remonto darbų

Palikite nedidelę įskilimą pakankamai ilgai ir netrukus jis visiškai sugadins priekinį stiklą. Taip yra todėl, kad net mažiausios įskilimo žymės dėl tiesioginių saulės spindulių ir duobių gali virsti dideliais ir nepataisomais įtrūkimais.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: