Svarbios pastabos renkantis automobilio variklio alyvą

Kadangi šiuo metu rinkoje yra labai įvairios automobilių variklių alyvos, priimant sprendimus lengva pasijusti priblokštam. Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra neteisingas ir netinkamas pasirinkimas.

Kaip žinote, pasirinkę netinkamą alyvą, galite sukelti didelių problemų jūsų automobilio varikliui. Nesijaudinkite. Pateiksime keletą svarbių aspektų ieškant variklinės alyvos, nepriklausomai nuo jūsų automobilio ar vairavimo padėties.

Apsvarstykite savo vairavimo įpročius

Galbūt esate sportiškesnis, o gal kaip tik labiau atsipalaidavęs vairuotojas. Arba jūs turite priekabą ir tempiate ją su savo automobiliu, arba jūs jį naudojate tik retkarčiais. Kiekviena iš šių situacijų yra pakankama priežastis pasirinkti sintetinį mišinį arba sintetinę alyvą.

Automobilių variklių alyvos

Jei galite sau leisti, ženkite žingsnį toliau ir ieškokite automobilio variklio alyvos, turinčios tam tikrų savybių ir priedų, kurie alyvos poveikį daro efektyvesniu, nesvarbu, kaip vairuojate.

Pvz., Yra kai kurių alyvų, skirtų naudoti su aukštųjų technologijų varikliais, didelės ridos varikliais ir dyzeliniais varikliais.

Apsvarstykite vietą

Vairavimo sąlygos ir gyvenamosios vietos priklauso nuo to, kokia automobilio variklio alyva tinka jums.

Ar vairuojate esant ypač šaltam orui ar karščiui? Ar tu vairuoji tuos neasfaltuotus kelius? Ar vieta eina nuo kalno į kalną, ar yra tiesiai plokščia?

Viskas, ką reikia žinoti apie tepalo keitimą

Jeigu automobilio variklis yra dažnai stipriai apkraunamas, automobilio alyva greičiau susidėvi. Tai reiškia, kad jums gali tekti pasirinkti pusiau arba pinai sintetinį mišinį. Bet jei mėgstate įprasta alyvą, tada ją reguliariai pakeiskite.

Apsvarstykite savo automobilį

Jei jūsų transporto priemonė yra nauja iš salono, pastebėsite, kad gamintojai jums palengvins tinkamos alyvos pasirinkimą. Tokią informaciją jie dažnai įtraukia į savininko vadovą arba tiesiai ant jūsų automobilio alyvos dangtelio.

Jei ši informacija pasiekiame, galite patikėti inžinieriais, kurie atlikdami išsamius mokslinius tyrimus išsiaiškino, plėtodami ir išbandydami, kad tai tinkama alyva jūsų transporto priemonės varikliui, todėl galėsite saugiai ją naudoti. Tą patį galime sakyti apie sunkiasvorius sunkvežimius ir naujus dyzelinius variklius.

Jei vairuojate šiek tiek senesnį automobilį, yra daugiau automobilių variklinės alyvos variantų, kurie geriau tinka jūsų automobiliui. Tiems, kurie vairuoja tikrai seną automobilį, kurio gyvenimas artėja prie pabaigos, dažnai galite išsisukti ir su pigiausia alyva ir taip sutaupyti.

Nesvarbu, ką vairuojate, pasirūpinkite, kad perskaitytumėte vartotojo vadovą, kad žinotumėte alyvos reikalavimus ir laikytumėtės nurodymų.

Tinkamos alyvos parinkimas gali turėti didelę įtaką vairavimui, todėl protingai priimkite savo sprendimą.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: