Pasirinkite tinkamus sezoninius automobilių kilimėlius

Sezoniniai automobilių kilimėliai yra daugiau nei dekoracijos. Tinkamai parinkti automobilių kilimėliai ne tik gerai atrodo, bet tuo pačiu gali apsaugoti jūsų transport priemonę nuo purvo, drėgmės bei kelio druskos. Jie ne tik prailgins automobilio kiliminės dangos gyvenimą, bet ir apsaugos nuo korozijos visa automobilio gyvavimą.

Kai perkate geriausius automobilio kilimėlius turite būti pasiruošę skirtingom oro sąlygom, kad lengvai galėtumėt apsisaugoti su gamtos išdaigomis.

Automobilio kilimėliai žiemai

Kai atūžia atšiauri žiema, reikia pasirūpinti automobilio kilimėliais kurie yra tvirtesni, kad švarutėliai apsaugotų automobilio grindis. Žiemos kilimėliai yra pagaminti iš storesnės medžiagos, bet kas svarbiausia, kad padeda išvengti pratekėjimo dėl pakelto kilimėlio krašto.

Automobilio kilimėlius
Automobilio kilimėlius

Jie sustabdo lietų, purvą druską, tirpstantį sniegą ir apsaugo nuo skysčio išliejimo ant automobilio grindų. Svarbu, kad drėgmė ir druska nesikauptų po kilimėliais ar tiesiog nebūtų ant gringų, kad gali turėti pasekmių jūsų mylimai mašinai kovojant su korozija ir rūdimis per laiką.

Automobilių kilimėliai vasarai

Šiltesniais vasaros mėnesiais, sezoniniai automobilių kilimėliai atrodys labai skirtingai  nei žiemą. Pirmiausia, oras vasarą dažniausiai yra sausesnis. Kritulių yra mažiau, todėl keliai taip pat bus švaresni nei įprastai.  Todėl galima apsieiti ir su plonesniais kilimėliais, kurie gali būti padengti stilingu audiniu, atitinkančiu jūsų automobilio kiliminę dangą.

Video: 5 geriausių geriausių automobilių grindų kilimėlių apžvalga 2020 m

Beja šie vasaros grindų kilimėliai yra ne tik lengvi ir mieli akims. Prie audinio pritvirtinti kabliukuai, sulaiko nešvarumus ir neleidžia purvui pasklisti po mašiną. Šių automobilių grindų kilimėlių apatinė dalis pagaminta iš gumos arba plastiko, kad būtų ilgaamžis ir tvirtas pagrindas.

Išsikirpkite, kad tiktų

Perkant automobilių kilimėlius svarbu atsižvelgti, kad jie tilptų jūsų transporto priemonėje. Todėl renkatės kilimėlį, kuris būtų specialiai sukurtas jūsų automobilio modelio grindims. Jei to nepadarysite, turėsite nepakankamą dangą ar per didelį kilimėlį, kuris kliudys kojoms kiekvieną kartą, bandant spausti stabdį ar gazą. 

Kruopščiai pagamintame kilimėlyje yra tvirtinimo kilpelės arba mažos skylutės, leidžiančios nepriekaištingai pritvirtinti jį prie kabliukų ant jūsų transporto priemonės grindų. Kurie sulaiko kilimėlį ir neleidžia jam judėti vairuojant.

Niekada neleiskite metų laikui įtakoti jūsų rūpesčio automobiliu. Su teisingomis žiniomis ir šiek tiek pastangų rasite geriausius automobilių kilimėlius, kurie padės rūpintis jūsų automobilio vidaus švara.

Norite sužinoti daugiau apie automobilių alyvą, kada ją pakeisti, kokių rūšių alyvos yra …? Tada, spustelėję nuorodą, perskaitykite straipsnį šia tema automobilių variklių alyvos.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: