Įsigykite kokybišką automobilio apsaugos nuo krušos dangtį

Jei dažnai parkuojate savo transporto priemonę lauke, neuždengtose vietose, tikriausiai jau turite aukščiausios klasės apsaugos nuo krušos dangtį. Juk mažiausiai norite, kad jūsų automobilis būtų visiškai neapsaugotas, kai užklumpa kruša. Ši klaida yra ne tik baisi, bet ir gali nemažai kainuoti iš jūsų pusės.

Ką geriausia daryti, kad automobilis būtų apsaugotas nuo krušos padarytos žalos?

Paprasčiausias ir akivaizdžiausias sprendimas – statyti transporto priemonę patalpoje. Tačiau dauguma automobilių savininkų neturi garažo, o dauguma automobilių kasdien stovi lauke, todėl protingiausias sprendimas – ieškoti geriausios dangos nuo krušos jūsų automobiliui.

Kito kelio nėra. Jei jūsų namuose nėra garažo, būtina investuoti į kokybišką krušai atsparią dangą. Tai ypač aktualu, jei gyvenate vietovėje, kurioje dažnai pasitaiko kruša. 

Jei dažnai parkuojate savo transporto priemonę lauke, neuždengtose vietose, tikriausiai jau turite aukščiausios klasės apsaugos nuo krušos dangtį.

Kiek kainuoja krušos padaryta žala?

Krušos padarytos žalos remontas gali būti gana brangus. Remiantis ataskaitomis, automobilių savininkai vien tik žalai ištaisyti turi išleisti daugiau nei 2 500 JAV dolerių. Klausiate, kodėl taip brangiai kainuoja? Taisydamos krušos padarytus pažeidimus, kėbulų remonto dirbtuvės už minimalius įlenkimus dažnai ima nuo 30 iki 45 JAV dolerių, o už didesnius – 75 JAV dolerius. 

Galite manyti, kad jums pasisekė, jei po krušos jūsų transporto priemonė patyrė tik keletą nedidelių įlenkimų. Dažniausiai galite tikėtis kelių įvairaus dydžio įlenkimų.

Be įlenkimų ir įlenkimų, kruša taip pat gali sudaužyti veidrodėlius ir priekinius stiklus bei suskilinėti dažus. Kaip ir tikėtasi, visa tai gali greitai padidinti išlaidas. 

Be to, nepatogumų kyla ir dėl to, kad jūsų automobilis kelias dienas stovi kėbulų remonto dirbtuvėse, jei jūsų transporto priemonė yra tik šiek tiek apgadinta. Jei jūsų automobilis patyrė rimtą smūgį, gali tekti laukti 2-3 savaites, kol problema bus išspręsta. 

Atsižvelgiant į visa tai, nesunku suprasti, kad prevencija visada geriau nei gydymas. Svarbu imtis būtinų atsargumo priemonių, o čia į pagalbą ateina apsauga nuo krušos. 

Kokia yra geriausia apsauga nuo krušos?

Jei automobilį dažnai statote lauke, pripučiama apsaugos sistema yra veiksmingas sprendimas, kurį galite apsvarstyti. Tai unikali danga, kurią galite lengvai pripūsti, jei gresia kruša. Tereikia paspausti jos nuotolinio valdymo pultelio mygtuką, kad automobilis būtų apsaugotas nuo krušos. Vienintelis trūkumas yra tas, kad tai gali būti brangus sprendimas, nes daugumai žmonių jis viršija jų biudžetą. 

Jei kaina yra problema, taip pat galite rinktis oro sąlygoms atsparų, dulkėms atsparų ir patvarų apsaugos nuo krušos dangtį savo automobiliui, pagamintą iš aukščiausios kokybės poliesterio audinio. Pabandykite paieškoti storiausio dangčio lauke stovinčiam automobiliui. 

Be to, idealu įsigyti mažiausiai penkių sluoksnių apsaugos nuo krušos dangą, kad būtų sumažinta nedidelės krušos daroma žala. Jei griaudėja stipri kruša, galite sutvirtinti dangtį treniruočių kilimėliais, antklodėmis ar grindų kilimėliais, kad sumažintumėte galimą žalą. 

Žinutės iš tos pačios kategorijos: