OFRA kosmetika – geriausias pasirinkimas jūsų kosmetikos poreikiams

Kai apsilankysite kosmetikos gaminių rinkoje, būsite apsuptas įvairių prekės ženklų ir jums reikalingų gaminių. Jei neradote sau tinkamiausio, geriausias pasirinkimas yra „OFRA Cosmetics“.

OFRA kosmetikos apžvalga

Ofra Gaito, makiažo meistrė ir terapeutė, į grožio pasaulį įžengė 1979 m. Tuo metu ji gyveno Pietų Afrikoje ir dirbo estetikos pramonėje. Ji apkeliavo pasaulį ir baigė įvairius kursus su garsiais kosmetikos prekių ženklais Prancūzijoje, Vokietijoje ir JAV, įskaitant savo prestižinius CIDESCO po diplominius kursus, kai ji viešėjo Johanesburge.

OFRA Cosmetics

Jos CIDESCO diplomas išlieka aukščiausiu pasaulyje kvalifikacijos pažymėjimu, kai kalbama apie estetiką ir grožio terapiją, kurią gali įgyti asmenys. Kaip CIDESCO gavėja, Ofra analizuoja odą ir kūną, ir ši privilegija suformavo jos karjerą ir pažangiausią kelią.

Po sėkmės pirmajame SPA ir salone ji atidarė antrąjį, kuris klestėjo 80-ame dešimtmetyje. 90-ųjų pradžioje ji išplėtė savo verslą, įtraukdama kai kuriuos produktus iš Europos kosmetikos kompanijų Australijoje, Pietų Afrikoje ir Naujojoje Zelandijoje. Platinimas išaugo iki maždaug 400 vietovių.

OFRA Cosmetics

Iki 1994 m. Davidas ir Ofra sukūrė savo prekės ženklo makiažo ir odos priežiūros produktus, o OFRA kosmetika buvo gaminama valstijose. Davidas ir Ofra 1998 m. Persikėlė į JAV, taip pat atidarė gamyklas, įsikūrusias Ft. Loderdeilas. Pats pirmasis OFRA SPA netrukus pasirodė 2001 m. pavasarį ir siūlo išskirtines kūno, plaukų ir veido procedūras, naudojant OFRA kosmetikos gaminius.

Šiuo metu OFRA Cosmetics yra pripažinta visame pasaulyje grožio pramonėje. Ji turi išskirtinį klientų sąrašą, kurį sudaro žinomos franšizės ir įžymybės, tokios kaip olimpinės žvaigždės, „Mis Visata“, teisėjų žmonos, politikai, ministrai pirmininkai ir kitos įvairios garsios asmenybės visame pasaulyje.

Skirtingai nuo kitų, „OFRA Cosmetics“ nėra tik dar viena tipiška odos priežiūros ir makiažo įmonės linija. Tai iš tikrųjų yra pirmaujanti kokybės ir profesionalių makiažo bei odos priežiūros priemonių gamintoja. Be to, OFRA Cosmetics priklauso didžiausiam grožio produktų tiekėjui šimtuose salonų ir kosmetologijos mokyklų JAV.

Turėdama ilgametę patirtį gamybos srityje, „OFRA Cosmetics“ išsiskyrė kaip novatoriškiausia kosmetikos gamintoja grožio pramonėje. Gamindama ir formuodama išskirtines odos priežiūros priemones, taip pat ir makiažo priemones, OFRA Cosmetics daro viską nuo gaminių kūrimo iki gabenimo, pakavimo, gamybos ir testavimo.

Kodėl OFRA kosmetika svarstė galimybę atnaujinti prekės ženklą?

Tik Ofra Gaito, „OFRA Cosmetics“ prezidentė, gali paaiškinti, kodėl įmonė svarstė apie prekės ženklo pakeitimą. Jos manymu, jie pralenkė savo įvaizdį ir prireikė tam tikrų pokyčių atsižvelgiant į įmonės viziją. Gaito nesijautė, kad jų dabartinis prekės ženklas tinka tam, ko jie nori, kad „OFRA Cosmetics“ atstovautų daugiau.

Kaip komanda jie jautė, kad reikia kreiptis į savo besikuriančią tikslinę auditoriją. Šis verslo pakeitimas padėjo jiems pralenkti žaidimą ir garantuoti, kad jų prekės ženklas nėra bendras ir atspindi unikalų OFRA Cosmetics įvaizdį, stilių ir nuotaiką.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: