6 perkamiausi NYX makiažo produktai

Jei esate didelis makiažo gerbėjas, tikrai praleidžiate laiką naršydami po makiažo prekystalius ir nardote tarp naujų produktų. Jūs perkate ir bandote juos, kad sužinotumėte, ar jie veiks, ar ne. Iš daugybės šiuolaikinių pasiūlymų, NYX makiažo produktai ir toliau sulaukia daug pagyrų iš makiažo gerbėjų.

NYX yra vienas geriausių ir populiariausių makiažo prekių ženklų vaistinėse, kuris visada eina priešakyje, kai kalbama apie naujausias ir karščiausias grožio tendencijas. Jis netgi tapo svarbiausiu prekės ženklu visiems, nešiojantiems makiažą ir tiems, kurie taupo, bet nori visą laiką išlikti gražūs.

NYX makiažo produktai

Štai keletas geriausiai parduodamų NYX produktų, kurie yra būtini kiekviename grožio rinkinyje:

NYX švelnus matinis lūpų kremas

Šis lūpų kremas yra mėgstamiausias – kultinis šio prekinio ženklo produktas, siūlantis įspūdingą kreminės spalvos pliūpsnį, kuris akimirksniu virsta nuostabia matine apdaila.

NYX makiažo produktai

Produktas kvepia saldžiai ir yra stebėtinai kreminis, lengvas ir patvarus. Norėdami tiksliau užtepti šį NYX makiažo gaminį, prieš pradėdami naudoti spalvą, apveskite lūpas kontūru. Yra 38 šio lūpų kremo atspalviai, iš kurių galite rinktis.

NYX Jumbo akių pieštukas

Tai labai kreminis akių pieštukas, kuris be pastangų slys, nebus blankus ar su protrūkiais. Jis yra 16 pritrenkiančių ryškių vaivorykštės spalvų. Jis sudarytas iš miltelių ir mineralinių aliejų, todėl maišymas yra labai paprastas ir lengvas.

Pieštukas gali būti daugiafunkcis įrankis. Galite pridėti pop spalvos į dangtelį arba galite jį pritaikyti kaip pagrindą, dramatiškam akių žvilgsniui sukurti.

NYX HD Studio fotogeniškas korektorius

Jei norite, kad NYX makiažo produktai suteiktų daugiau naudos nei jūsų išleisti pinigai, šio prekės ženklo korektorius gali efektyviai užmaskuoti tamsius ratilus po akimis, spalvos pakitimus ir kitus trūkumus, taip kad jie neatrodytų akivaizdūs.

Jis puikiai tinka naudoti kasdien, nepakartojamos formulės dėka, jis suteiks nepriekaištingą ir natūralų pagrindą, kuris gali išlikti visą dieną. Yra 23 šio korektoriaus atspalviai.

NYX Total Control Drop bazė

Ši bazė suteiks jums galimybę padengti makiažo pagrindą kaip kaip ekspertui. Tai skysta formulė, kuri visiškai lygiai padengia, palikdama švelnų matinį paviršių. Jei jūsų oda sausa ar mišraus tipo, šie lašai gali padėti drėkinti sausas vietas ir tuo pačiu kontroliuoti riebalų sankaupas riebios odos veido vietose. Yra 30 šio NYX makiažo gaminio atspalvių, todėl galite būti tikri, kad rasite geriausią variantą.

NYX sviestinis blizgis

Lūpų blizgių gerbėjai džiaugiasi, nes ši prekė gali tapti jūsų nauja mėgstamiausia. Tai šilko švelnumo ir sviesto minkštumo formulė, pasižyminti vidutinišku ar visišku padengimu, kuri tiesiog ištirps ant tavo lūpų ir padarys jas elastingas, minkštas ir vertas bučinio.

Citiți mai multe despre kremą nuo raukšlių ir OFRA Cosmetics.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: