Kokie drabužiai bus madingi šią vasarą?

Atėjus vasarai, daugelis iš mūsų pradeda sukti galvą, kokie gi drabužiai bus madingi šią vasarą. Atsižvelgdami į jūsų norus, šiame straipsnyje atidžiau pažvelgsime į dabartines mados tendencijas.

Vasaros spalvos – kupstas ryškių spalvų

Vasaros tendencijos beveik kiekvienais metais atskleidžia intensyvias, ryškias spalvas, kurios patraukia dėmesį ir prideda energijos. Raudona, oranžinė, geltona, fuksija ir žalia – tai spalvos, kurios visada asocijuojasi su vasaros šiluma. Šiais metais jos karaliaus ir per atostogų keliones. Galėsite eiti iš proto ne tik nuo vienspalvės gamos, bet ir nuo ryškių derinių bei raštų, kurie suteiks mūsų vasariškam stiliui charakterio ir išskirtinumo.

Minimalizmas suderintas su klasikiniais baltais marškiniais

Balti marškiniai yra ne tik itin elegantiški, bet ir tobulai tinka vasarai, nes praleidžia orą ir suteikia gaivumo bei lengvumo pojūtį. Juos galima derinti su tiesaus kirpimo džinsais, kurie sukrs kasdienišką įvaizdį, arba dėvėti kartu su elegantišku sijonu ar kostiumėliu, suteikiančiu jūsų stiliui oficialesnio charakterio.

Kvėpuojančios, organiškos, natūralios medžiagos

2023 metų vasaros madoje vyraus organiškos ir ekologiškos medžiagos, tokios kaip linas, ekologiška medvilnė bei šilkas. Linas jau nuo seno pripažįstamas dėl savo lengvų, kvėpuojančių ir vėsinančių savybių. Suknelės, sijonai ir palaidinės pagamintos iš lino bus puikus pasirinkimas karštomis dienomis. Kalbant apie medvilnę – ekologiška medvilnė yra ne tik minkšta ir maloni paliesti, tačiau pasižymi ir puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis. Šilkas, kita vertus, yra prabangi medžiaga, kuri jau daugelį metų asocijuojasi su elegancija ir rafinuotumu. Šilkinės suknelės, sijonai bei palaidinės tobulai tiks vasaros vakarams, suteiks mūsų vasaros aprangai stiliaus ir elegancijos.

Kaip galima sutaupyti vasaros pirkiniams?

Ar vasarinių drabužių pirkimas turi būti brangus? Visai ne! Jei mėgstate prekintis drabužius, galite apsilankyti Kuplio.lt svetainėje. Tai svetainė, kurioje galima įsigyti populiarių drabužių parduotuvių kuponus ir reklaminius nuolaidų kodus. Tokiu būdu galite sutaupyti pinigų savo pirkiniams. Galimi kuponai: Factcool nuolaidos Kodas ir Modivo nuolaidos Kodas. Be to, Kuplio.lt svetainėje galite rasti nuolaidų kodus ir daugeliui kitų populiarių drabužių parduotuvių!

Žinutės iš tos pačios kategorijos: