MSM nauda pažeistai odai

Kiekvieną kartą, kai perkate sveikus produktus savo odos priežiūrai, paprastai laikykitės taisyklės, kad reikia laikytis atokiau nuo ingredientų, kurių pavadinimų net negalite ištarti. Tačiau kartais pasitaiko šios taisyklės išimčių. Viena iš jų yra metilsulfonilmetanas arba MSM.

Nors tai šiek tiek liežuvis neapsiverčia, metilsulfonilmetanas yra beveik būtinas žmogaus organizmui, kaip ir druska bei vanduo. 

Metilsulfonilmetano galima rasti visų rūšių gyvuose organizmuose. Jis organiškai sudarytas iš vandenilio, sieros, deguonies ir anglies. Žmogaus organizme jis veikia kaip klijai, laikantys amino rūgščių grandines arba kūno audinių statybinius blokus.

Jei dar nežinote, kremas su metilsulfonilmetanu gali būti naudingas jūsų odai daugeliu atžvilgių. Skaitykite toliau ir sužinosite, kaip galite jį naudoti, kad oda būtų lygesnė, sveikesnė ir gražesnė nei bet kada anksčiau. 

Kas yra metilsulfonilmetanas?

Metilsulfonilmetano galima rasti visų rūšių gyvuose organizmuose. Jis organiškai sudarytas iš vandenilio, sieros, deguonies ir anglies. Žmogaus organizme jis veikia kaip klijai, laikantys amino rūgščių grandines arba kūno audinių statybinius blokus.

Tai svarbu ne tik teisingai aminorūgščių funkcijai, nes tai taip pat yra esminė maistinė medžiaga, naudojama visame organizme. Tiesa ta, kad metilsulfonilmetanas, susijungęs su druska ir vandeniu, sudaro apie 90 % žmogaus organizmo. 

Nors ši vandenyje tirpstanti maistinė medžiaga yra naudinga ir plačiai paplitusi, tačiau, kad ją būtų galima kuo efektyviau panaudoti, reikia daug vitamino C. 

Metilsulfonilmetano nauda

Dauguma MSM privalumų kyla dėl cheminės medžiagos vaidmens kuriant beveik visas organizmo ląsteles. Tačiau taip pat žinoma, kad jis slopina kolageno skilimą, todėl yra labai svarbus senėjimą stabdančių procedūrų dalyvis.   

Didelis sieros kiekis, sudarantis net 34 % sudėties, gali padėti detoksikuoti organizmą ir sumažinti uždegimą. 

Jei to nepakanka, metilsulfonilmetanas taip pat gali pagerinti ląstelės sienelės pralaidumą, kad per ląsteles galėtų tekėti gyvybiškai svarbios maistinės medžiagos.   

Kovojant su senėjimu, metilsulfonilmetanas pagerina antioksidantų naudojimą, kad padėtų sumažinti laisvųjų radikalų kiekį ir suteiktų ilgą senėjimo stabdymo naudos sąrašą.  

MSM sudėtyje esanti siera taip pat padeda pagerinti nagų ir plaukų augimą, kovoti su plonėjančiais ar skilinėjančiais nagais ir pagerinti bendrą nago odelės būklę.

Naudokite metilsulfonilmetano kremą raukšlėms lyginti, spuogams naikinti ir dar daugiau

Dėl metilsulfonilmetane esančio sieros kiekio ir dėl to, kad ši cheminė medžiaga stiprina organizmo antioksidantus, jos naudojimo būdų sąrašas yra įspūdingai ilgas. Naudojant vietiškai, tai gali turėti stebuklingą poveikį žmogaus odai.  

Dėl teigiamo ryšio su kolagenu, jis gali padėti kovoti su raukšlėmis, nes mažina kolageno skilimą po oda. 

MSM sudėtyje esanti siera taip pat padeda pagerinti nagų ir plaukų augimą, kovoti su plonėjančiais ar skilinėjančiais nagais ir pagerinti bendrą nago odelės būklę.

Žmonės, kenčiantys nuo ūmių ar lėtinių spuogų, taip pat gali pajusti palengvėjimą naudodami kremus, kurių sudėtyje yra šio stipraus ingrediento. Jis iš esmės riboja androgenų hormonų poveikį, kartu padėdamas odai pagerinti jos pralaidumą. Tai reiškia, kad padidėja tikimybė, jog iš organizmo pasišalins tie toksinai, kurie yra pagrindiniai kaltininkai, sukeliantys baltųjų ir juodųjų taškelių bei cistų susidarymą. Be to, metilsulfonilmetanas taip pat padeda mažinti spuogų randus, nes skatina kolageno augimą

Tačiau net jei ši nauda ir yra didelė, metilsulfonilmetanas odai suteikia kur kas daugiau naudos nei vien kova su spuogais ir raukšlių lyginimas. Taip pat nustatyta, kad ši cheminė medžiaga malšina niežulį, drėkina sausą odą, mažina randus ir gerina nudegimų bei įpjovimų žaizdų gijimą. Sergantieji rožine taip pat džiaugsis sužinoję, kad ši cheminė medžiaga taip pat gali sumažinti ir nuraminti odos paraudimą. 

Štai kiti metilsulfonilmetano privalumai, kai jis vartojamas į vidų:

  • Gerina koncentraciją 
  • Mažina skausmą po treniruotės ir raumenų mėšlungį
  • Mažina uždegimą ir skausmą, susijusį su bursitu, tendinitu, reumatoidiniu artritu ir osteoartritu.
  • Mažina PMS simptomus
  • Didina energiją 
  • Malšina galvos skausmą
  • Sprendžia nosies alergijos problemas 
  • Mažina pykinimą ir skrandžio skausmus
  • Gydo osteoporozę 
Metilsulfonilmetanas odai suteikia kur kas daugiau naudos nei vien kova su spuogais ir raukšlių lyginimas. Taip pat nustatyta, kad ši cheminė medžiaga malšina niežulį, drėkina sausą odą, mažina randus ir gerina nudegimų bei įpjovimų žaizdų gijimą.

Geriausios metilsulfonilmetano formos

Metilsulfonilmetano galima gauti papildų pavidalu, jo taip pat yra daugumoje grožio kremų ir net aliejų bei serumų, skirtų nagams ir plaukams. Konkrečią rūšį, kurią naudosite, reikia atidžiai pasirinkti atsižvelgiant į numatytą paskirtį, dozę, prekės ženklą ir saugumą.

Vartojant papildų pavidalu, plonoji žarna gali greitai absorbuoti metilsulfonilmetaną ir jis gali būti naudojamas visame organizme. Tai geriausias būdas gydyti bendruosius organizmo negalavimus. Geriamosios formos yra tabletės ir kapsulės, taip pat dribsniai ir milteliai.

Nors dalis geriamojo metilsulfonilmetano patenka į nagus, odą ir plaukus, to gali nepakakti, kad šiose kūno dalyse atsirastų pastebimų pokyčių. Jei norite atkreipti dėmesį į šias konkrečias sritis, metilsulfonilmetaną reikia tepti tiesiai ant pažeistos vietos, o geriausia tai daryti kremo pavidalu.

Nepriklausomai nuo pasirinktos formos, visada įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas papildas ir produktas pagamintas naudojant aukštos kokybės metilsulfonilmetaną, kuris, pageidautina, yra ekologiškas ir grynas. Ekologiškas metilsulfonilmetanas yra saugiausias pasirinkimas, nes jame nėra ingredientų, kurie gali būti jums kenksmingi.  

Paprasti patarimai, kaip naudoti metilsulfonilmetaną

Geriamojo MSM dozės daugiausia priklauso nuo konkretaus negalavimo, kurį gydote, ir jūsų organizmo reakcijos į jį. Prieš didindami dozes visada turėtumėte pradėti nuo mažesnių dozių, pavyzdžiui, 2 gramų. Žinoma, tai darykite tik pasitarę su gydytoju.  

Dauguma žmonių gali saugiai vartoti iki 6 gramų metilsulfonilmetano per dieną, nesiekiant didesnio toksinio kiekio. Jie taip pat gali jį vartoti tiek laiko, kiek reikia. Apskritai, nustojus vartoti metilsulfonilmetano papildus, galima tikėtis, kad nustos galioti ir jo teikiami geri rezultatai.

Gera žinia ta, kad galite naudoti tiek metilsulfonilmetano, kiek norite, ir vis tiek pasiekti puikių rezultatų. Jį galite naudoti gijimui pagreitinti ir sudirgusiai odai nuraminti. Tai gali nuostabiai gerai veikti sausos odos, egzemos, dermatito, bėrimų, psoriazės ir kt. atvejais.  

Nedaugelis žmonių tai žino, tačiau MSM atlieka svarbų vaidmenį jūsų organizme. Su juo susijęs tik nedidelis šalutinis poveikis ir rizika, todėl metilsulfonilmetanas greitai tampa svarbiausiu sprendimu senstančiai odai, randams, skausmams ir skausmams šalinti.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: