Maca (Peruvinė pipirnė) ir kaip ji padeda žmogui

Peru maca šaknų milteliai yra sertifikuotas maistingų medžiagų šaltinis, naudojamas jau daugiau nei 2000 metų. Tai yra unikalus maistas, kuris turi skirtingus efektus vyrams ir moterims. Šiandien jūs sužinosite kaip ir kodėl šis papildas yra vis daugiau ir daugiau naudojamas. 

Erekcijos sutrikimai

Vienas iš šio papildo efektų yra pagerėjusi kraujotaka. Sudėjus tai kartu su pagerėjusiu libido, nustatyta, kad šis papildas padeda vyrams kovoti su nežymiais erekcijos sutrikimais.

Maca gerina ED ir bendrą jų seksualinę sveikatą
Maca padeda sutrikus erekcijai

Tyrimais įrodyta, kad daugiau nei pusė dalyvavusių vyrų, kurie turėjo nežymius erekcijos sutrikimus, pajuto teigiamus efektus liečiančius tiek erekciją tiek libido. Būtent šiam tikslui rekomenduojame naudoti juodąją šio papildo versiją

Libido 

Kita priežastis kodėl vyrai renkasi maca yra atstatyti pablogėjusį libido. Veikimas pasiskirsto per kelis lygius. Pradžiai, aukšta maistinė vertė atstato kūnui trūkstamas medžiagas. Tai savo ruožtu pakelia testosterono lygį, pagerina sveikatą, ištvermę ir bendrą energiją.

Video: Truth About Maca: Can It Really Boost Libido and Sexual Performance in Both Men & Women?

Papildas taip pat turi unikalių maistinių medžiagų – makamidų ir makaenų, kurie kaip tikima palaiko sveiką libido lygį. Juodas bei raudonas šio papildo variantas yra naudojamas sustiprinti libido. 

Vaisingumas

Turbūt populiariausias šio šaknies panaudojimas yra tiek vyrų tiek moterų vaisingumui. Vietiniai Peru Andų kalnų gyventojai naudojo šią šaknį jau daugiau nei prieš 2000 metų tam, kad pagerintų tiek gyvulių tiek žmonių vaisingumą. Iki šių dienų, ji išliko pagrindiniu vaistu Peru gyvenančioms poroms, kurios nori susilaukti atžalos. Neseniai atliktų tyrimų iš Peru ir Šveicarijos metu buvo patvirtina, kad juodasis šios šaknies tipas gali padidinti lytinį potraukį, padidinti judrumą ir spermatozoidų skaičių.

Prostata

Vieno tyrimo metu, kuris truko 42 dienas, raudonoji šio augalo šaknis parodė ženklų prostatos sumažinimą.  

Padidėjęs testosteronas

Maca savo sudėtine neturi testosterono ar kitų hormonų. Vietoj to ji stimuliuoja kūną ir skatino hormono susidarymą bei reguliuoja hormonų balansą. Augalas pakelia taip vadinamą laisvąjį testosteroną – natūralųjį testosteroną, kuris yra atsakingas už jaunatvišką energiją ir išvaizdą. Visos šio augalo variacijos tinkamos šiam tikslui.

Ištvermė ir energija

Peru gyventojams gyvenantiems aukštumose yra būtina palaikyti sveikatą ir ištvermę. Kai kurie tyrimai aprodė, kad ši šaknis turi teigiamą poveikį energijai, sveikatai ir ištvermei. 

Natūralus raumenų augimas

Maca šaknis skatina raumenų augimą. Kadangi joje yra didelis baltymų kiekis, taip pat ir daug kitų maistingų medžiagų. Natūralius preparatus naudojantis kultūristai mėgstą šį papildą, kurį palčiai naudoja įvairiuose sveikuoliškuose kokteiliuose.

Tai yra keli maca šaknies privalumai, kuriuos vyrai pajaus ja papildę savo dietą.

Žinutės iš tos pačios kategorijos: